Patronka Extra třídy radí, jak na medializaci školy

Nabízíme další videozáznam z říjnové konference Rodiče vítáni, která byla věnovaná možnostem propagace školy a jejích aktivit. Jedním z příspěvků bylo vystoupení paní ředitelky Ivany Weinzettlové a paní učitelky Vlasty Hrbkové, která byla jednou z patronek programu Extra třída. Obě jsou ze Základní školy v Dolním Žandově.

Právě s medializací projektu byla škola velmi úspěšná. V lokálních mediích vyšlo několik článků a novináři se na školu obraceli sami. Na výsledky jejich projektu Babičko, nauč mě… se můžete podívat zde a zde. Ve videozáznamu se ale hovoří i o dalších možnostech, jak se škola může zviditelnit.


Ivana Weinzettlová, Vlasta Hrbková – Prezentace školy aneb, aby se o nás vědělo

Vlasta Hrbková je učitelka matematiky na malé venkovské škole v Dolním Žandově, zástupkyně ředitele, výchovná poradkyně a především koordinátorka žákovského parlamentu na škole. S kolegy realizuje akce konzultačního centra pro žákovské parlamenty v Karlovarském kraji. Spolu s žáky se zapojila do prvního ročníku projektu Extra třída.

Ivana Weinzettlová je osmým rokem ředitelkou Základní a mateřské školy Dolní Žandov, učitelkou českého jazyka, koordinátorkou ŠVP. Školu zapojila do projektu Respektující žákovský parlament a podporuje činnost konzultačního centra žákovských parlamentů pro Karlovarský kraj.

Pravidla diskuze

Vítejte v debatním prostoru online magazínu Rodiče vítáni. V zájmu udržení úrovně debaty a zajištění komfortního a bezpečného prostředí pro všechny zúčastněné zde platí následující pravidla:
  • Diskutuje se o tématu článku, neodklánějte debatu jinam.
  • Nevnášejte sem svou agendu, kterou k tématu pouze „přilepíte“.
  • Nevkládejte do svých odpovědí odkazy na jiné stránky, pokud se netýkají přímo tématu článku.
  • Příklady z praxe jsou naopak vítány.
  • Respektujte důstojnost autorů, respondentů i ostatních diskutujících.
  • Nepřenášejte polemiku do osobní roviny kritizováním osoby autora, respondenta a jiného diskutujícího, jeho kvalifikace, vyjadřování, kompetencí.
  • Netolerujeme hrubé jednání, vulgarismy ani jakékoli ponižování druhých.
  • V souladu se zákony ČR je zde zakázáno jakkoli paušálně očerňovat jednotlivce či skupiny lidí s odkazem na jejich etnicitu, pohlaví, sexuální orientaci či náboženské vyznání.
  • Pro přispívání do diskuze je nutné se přihlásit prostřednictvím Facebook, Google nebo Twitter účtu. Snažíme se omezit anonymitu přispěvatelů a tím zkvalitnit diskuzní prostředí.
Příspěvky porušující pravidla mažeme.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments