Skluzavka pro Hodslavice

V Hodslavicích nedaleko Nového Jičína deváťáci ve spolupráci s obcí postavili na jednom z vytipovaných míst podél potoka Zrzávka menší dětské hřiště. Je to první hřiště pro malé děti v obci, a i když ho tvoří jen pískoviště a domeček se dvěma skluzavkami a prolézačkou, bylo během slavnostního otevření znát, že je to pro všechny událost.

Pomáhal i obecní úřad
Projekt Kdo si hraje, nezlobí byl jedním z nejvýše podpořených projektů v rámci první výzvy Extra třídy. Náklady na realizaci byly ale vyšší, než možnosti programu, a proto ji podpořil místní obecní úřad. Děti společně s obcí vybraly nejvhodnější místo, nechaly postavit plot nad potokem a zajistily odpadkový koš, který zde chyběl. Posledním jejich návrhem je, aby se tato lokalita stala obytnou zónou.

Otevírání hřiště probíhalo v sobotu před vypuknutím povodní v Čechách. Přestože vydatně pršelo i tady, přišlo poměrně dost lidí. Patronkou projektu byla Alena Kulíšková a se stavbou herních prvků deváťákům pomáhal i její muž.

Podívejte se na projektovou stránku a přispějte dětem na odměnu.

Další výzva programu Extra třída byla vyhlášena 10. června a rozdáno může být až 1,5 milionu korun. Neváhejte a přihlaste se se svým nápadem!

Fotogalerie projektu Kdo si hraje, nezlobí:

[nggallery id=20]

Pravidla diskuze

Vítejte v debatním prostoru online magazínu Rodiče vítáni. V zájmu udržení úrovně debaty a zajištění komfortního a bezpečného prostředí pro všechny zúčastněné zde platí následující pravidla:
  • Diskutuje se o tématu článku, neodklánějte debatu jinam.
  • Nevnášejte sem svou agendu, kterou k tématu pouze „přilepíte“.
  • Nevkládejte do svých odpovědí odkazy na jiné stránky, pokud se netýkají přímo tématu článku.
  • Příklady z praxe jsou naopak vítány.
  • Respektujte důstojnost autorů, respondentů i ostatních diskutujících.
  • Nepřenášejte polemiku do osobní roviny kritizováním osoby autora, respondenta a jiného diskutujícího, jeho kvalifikace, vyjadřování, kompetencí.
  • Netolerujeme hrubé jednání, vulgarismy ani jakékoli ponižování druhých.
  • V souladu se zákony ČR je zde zakázáno jakkoli paušálně očerňovat jednotlivce či skupiny lidí s odkazem na jejich etnicitu, pohlaví, sexuální orientaci či náboženské vyznání.
  • Pro přispívání do diskuze je nutné se přihlásit prostřednictvím Facebook, Google nebo Twitter účtu. Snažíme se omezit anonymitu přispěvatelů a tím zkvalitnit diskuzní prostředí.
Příspěvky porušující pravidla mažeme.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments