Zveme vás na další ročník festivalu Kefír!

Blíží se víkend a s ním jedna z nejočekávanějších akcí začátku školního roku. Bejbypankový festival Kefír na loukách u Třebovle. Letos stejně jako loni se na něm kromě spousty hudby, legrací, atrakcí a další zábavy můžete potkat i s námi z Rodiče vítáni. Tak neváhejte a přijeďte!

Kde: Třebovle u Kouřimi, více ZDE.

Kdy: v sobotu 6.9. od 10.00

Co: Festival je koncipován jako zážitkový. Bude rozsáhlý a je dobré si na začátku při vstupu opatřit programový letáček. Nebo si naplánujte program dopředu, zde: http://www.festivalkefir.cz/program/

Rodiče vítáni na festivale:

Navštivte náš stánek nebo se zúčastněte připraveného workshopu, kde se setkáte s kolegy Richardem Lukášem a Tamarou Kováčovou:

Workshop: Co umím – dětský životopis

Co umí vaše děti? Co byste napsali do jejich životopisu? Na workshopu EDUinu vás provedeme vzdělávacím světem budoucnosti a společně se zaměříme na silné stránky dítěte, co umí a co ho baví, i jak se to jednou může projevit v jeho pracovní kariéře. Dětské úspěchy se totiž vyplatí brát vážně!

co_umim_logo_RGB(o aplikaci Co umím více ZDE)

 

Začátek plus mínus ve 13:00

 Během workshopu si nebudete vy ani vaše děti ani tak moc povídat, jako si hrát!

Navštivte i náš stánek: „PŘIPRAVENI PRO BUDOUCNOST“

Sedmdesát procent povolání, v nichž budou pracovat vaše děti, dnes ještě nebylo vynalezeno! Tým EDUinu – návštěvníků z budoucnosti, vám pomůže zjistit, jak se na to, co teprve přijde připravit. Zábavné prozkoumání vlastních dovedností, futuristická povolání, fotografování… Hvězdný tým EDUinu ví, jak děti připravit na budoucnost!

Trebovle-kefir_sporitelna_A3-vyska-NAHLED

Pravidla diskuze

Vítejte v debatním prostoru online magazínu Rodiče vítáni. V zájmu udržení úrovně debaty a zajištění komfortního a bezpečného prostředí pro všechny zúčastněné zde platí následující pravidla:
  • Diskutuje se o tématu článku, neodklánějte debatu jinam.
  • Nevnášejte sem svou agendu, kterou k tématu pouze „přilepíte“.
  • Nevkládejte do svých odpovědí odkazy na jiné stránky, pokud se netýkají přímo tématu článku.
  • Příklady z praxe jsou naopak vítány.
  • Respektujte důstojnost autorů, respondentů i ostatních diskutujících.
  • Nepřenášejte polemiku do osobní roviny kritizováním osoby autora, respondenta a jiného diskutujícího, jeho kvalifikace, vyjadřování, kompetencí.
  • Netolerujeme hrubé jednání, vulgarismy ani jakékoli ponižování druhých.
  • V souladu se zákony ČR je zde zakázáno jakkoli paušálně očerňovat jednotlivce či skupiny lidí s odkazem na jejich etnicitu, pohlaví, sexuální orientaci či náboženské vyznání.
  • Pro přispívání do diskuze je nutné se přihlásit prostřednictvím Facebook, Google nebo Twitter účtu. Snažíme se omezit anonymitu přispěvatelů a tím zkvalitnit diskuzní prostředí.
Příspěvky porušující pravidla mažeme.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments