EDUtřída: Přijďte se podívat, jak by mohla vypadat i vaše škola

Svět se mění, a to jak učili tehdy nás, přestává vyhovovat.  Chcete zažít, jak se dá klasické učivo procvičovat hravě a tvořivě? Chcete vidět inspirativní učitele v akci přímo s vašimi dětmi? Chcete využít možnosti si s učitelkou popovídat o tom, co a proč dělá?

Bez-názvu-1

Právě pro vás je určený pravidelný cyklus EDUtřída z dílny obecně prospěšné společnosti EDUin. Jednou za měsíc (vždy druhá středa) zveme různé inspirativní učitele do “inspirativní třídy”, kde si děti mohou vyzkoušet pestré vyučovací metody a přístupy. Rodiče jsou těmto hodinám přítomni, mohou vše pozorovat a po skončení “vyučování” se na cokoliv zeptat.

Máte-li dítko, které chodí na 1. stupeň ZŠ, jste společně s ním srdečně zváni.

Na září připravujeme: Středa 10. 9. 16:00 – 18:00.

Procvičovací guláš s Ivanou Málkovou. Inspirace, jak tvořivě a hravě procvičovat s dětmi 1.- 5. třídy počítání, psaní, čtení i pravopis (a často i mnohé další předměty), aniž si všimnou, že je “zkoušíme”.

Abychom měli čas na všechny děti, kapacita je omezená, prosíme přihlaste se zde co nejdříve. Přihláška je nutná!

Na místě  vás požádáme o příspěvek (50 Kč)

Jak k nám? Najdete nás v secesní vile se zahradou na adrese: Pevnostní 651/8 Praha 6. Nejlépe se k nám dostanete 10 min. pěšky z metra Dejvická nebo 3 min. pěšky z tramvajové zastávky (1, 18, 25) Vozovna Střešovice.

Děkujeme a těšíme se na Vás a vašeho potomka!

Ivana Málková (lektorka) http://www.ivanamalkova.cz/ a Tamara Kováčová (produkce, dramaturgie a koordinace programu EDUpoint Praha) www.eduin.cz.

Pokud máte jakékoli zvědavé otázky neváhejte psát či volat Tamaře tamara.kovacova@eduin.cz (603942437)

Pravidla diskuze

Vítejte v debatním prostoru online magazínu Rodiče vítáni. V zájmu udržení úrovně debaty a zajištění komfortního a bezpečného prostředí pro všechny zúčastněné zde platí následující pravidla:
  • Diskutuje se o tématu článku, neodklánějte debatu jinam.
  • Nevnášejte sem svou agendu, kterou k tématu pouze „přilepíte“.
  • Nevkládejte do svých odpovědí odkazy na jiné stránky, pokud se netýkají přímo tématu článku.
  • Příklady z praxe jsou naopak vítány.
  • Respektujte důstojnost autorů, respondentů i ostatních diskutujících.
  • Nepřenášejte polemiku do osobní roviny kritizováním osoby autora, respondenta a jiného diskutujícího, jeho kvalifikace, vyjadřování, kompetencí.
  • Netolerujeme hrubé jednání, vulgarismy ani jakékoli ponižování druhých.
  • V souladu se zákony ČR je zde zakázáno jakkoli paušálně očerňovat jednotlivce či skupiny lidí s odkazem na jejich etnicitu, pohlaví, sexuální orientaci či náboženské vyznání.
  • Pro přispívání do diskuze je nutné se přihlásit prostřednictvím Facebook, Google nebo Twitter účtu. Snažíme se omezit anonymitu přispěvatelů a tím zkvalitnit diskuzní prostředí.
Příspěvky porušující pravidla mažeme.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments